Hakkımızda

İnsanoğlunun yaşam alanlarında değişikliğe gitmesi kendine göre düzenlemesi farklılıklar araması çok eskilere dayanmaktadır. Günümüzde ister ev yaşantımızda olsun isterseniz de iş yerimizdeki geçirdiğimiz zamanda olsun masamızda duvarda veya dolabımızın içinde düzenleyici, toparlayıcılara ihtiyaç duyarız örneğin masamızın üzerindeki evrakları koyabileceğimiz bir düzenleyici veya boş duran duvarımızda farklı bir motif desen veya bir duvar saati gibi değişik dekorlara ihtiyaç duyarız.

                Gelişen ve değişen günümüz dünyasında bizde kendimize göre değişiyor kendi moda akımızı kendi stilimizi oluşturuyoruz. Bazıları dağınık masa düzeni sevse de biz aradığını bulabilen farkını yansıtan bireylerden olmaya çalışıyoruz.

                Biz Dekmar “Dekor Market” olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak plastikten yapılma ürünleri bir kenara bırakıp doğaldan ahşap ürünler üretmeye ahşap sevenler olarak size hitap etmeye çalışıyoruz. Üretim yaparken sadece ahşap olmasına değil aynı zamanda kullanışlı olmasına sizin ihtiyacınızı karşılamasına da özen gösteriyoruz.

                Dekmar “Dekor Market” bir üreticidir bir kullanıcıdır yani ürünlerimiz web sitemize satışa sunulmadan önce kullanıp, kullanışlı olup olmadığı konusunda hem fikir olunarak sitemizde satışa çıkmaktadır. Üretici olarak Dekmar “Dekor Market” sürekli ham madde stoğunu güncel tutarak hem yeni model veya ürün sergilemede hem de sizden gelecek siparişleri hazırlamaktadır.

                Dekmar “Dekor Market” üretici olarak gelişen teknolojiyi yakından takip edip siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını kısa bir süre de karşılamaktayız. Bünyemizde teknolojinin getirdiği makine parkurlarını bulundurarak dekoratif ürünler üretmekteyiz.

                Kategorilerimizi incelerseniz bir tarafta ahşap saatlerimizi bir tarafta duvar dekorlarımızı bir tarafta baskılı kupa bardaklarımızı bir tarafta masa üstü düzenleyicilerimizi görebilirsiniz. Yani Dekmar “Dekor Market” hem eviniz için hem iş yeriniz için hem de sizin için dekoratif ürünler üretip sizlere sunmaktadır.