Ürün Alışveriş Aşamaları

ÜRÜN ALIŞVERİŞ AŞAMALARI


1- Sitemize üye olunmadan da sipariş verilebilmesi mümkündür. Siteye üye olarak satın alma işlemlerini gerçekleştirmek için ‘’Üye Olun’’ butonuna tıklayabilir ya da ‘’Yeni Üyelik İçin Tıklayınız’’ linklerinden faydalanabilirsiniz.

2- Alınmak istenen ürünlerin öncelikle miktarının belirlenmesi gerekmektedir. Ürün miktarının belirlenmesinden sonra ‘’Sepete Ekle’’ butonunun kullanılması ile ürün sepete atılmaktadır. Sitede bulunan alışveriş sepetinin amacı; müşterinin herhangi bir ürünü seçer seçmez satın alma zorunluluğunu duymasının önüne geçmek ve alışverişlerini daha rahat yapmasını sağlamaktır.

3- Alışveriş sepetinin içerisinde ürün ya da ürünler ile ilgili olarak tüm bilgilere ve fiyat bilgisine ulaşmak mümkündür. Ayrıca, sepet içerisinde alınmak istenen ürün ya da ürünlerin miktarları değiştirilebilir ya da sepetten tamamen çıkarılabilir.

4- Sitede içerisinde satışı gerçekleştirilmekte olan ürünlerin fiyatlarına ve toplam tutar bilgisine KDV de dahildir.

5- Sitede bulunan ürünlerin kargo durumları da belirtilmektedir. Bu kapsamda; kargosu bedava olan ürünlerin bilgisinde ‘’Kargo Bedava’’ ibaresi yer almaktadır.

6- İndirimli olan ürünler, site içerisinde belirtilmektedir ve indirim oranları da açıkça yer almaktadır.

7- Site içerisinde bulunan ürünlerin, satın alma seçenekleri 3 farklı şekildedir. Buna göre; üye olmadan satın alma, üyelik yaparak satın alma ve Whatsapp ile satın alma seçenekleri yer almaktadır.

8- Ürünlerin taksit seçenekleri verilen bilgiler arasındadır ve hangi kredi kartları ile kaç taksit yapıldığı bilgisine yer verilmektedir.

UA-216601241-1 79518616